MALÉ HUDOBNÉ PIATKY VO ŠTVRTOK

23 23 people viewed this event.

Ukrajinský umelec Sergej Oniščenko stopuje po svete a šíri svoje indie-folkové melódie s nádychom nonkonformizmu a filozofie Beat Generation, pričom cestou vystavuje svoje minimalistické fotografie krajiny.

Tento audio – vizuálny projekt vás prenesie do vnútorného sveta prírody, lesov, hôr, vetrom ošľahaných tropických pláží a piesní veľrýb na dne oceánu. Zažijete pocit slobody, ktorý prináša život na cestách.

 

Album Animal je výsledkom Sergejovej dvaapolročnej cesty stopom cez 13 krajín od Ukrajiny po Nový Zéland, kedy absolvoval približne 250 koncertov v približne 200 mestách v Rusku, Číne, Laose, Vietname, Kambodži, Thajsku, Malajzii, Singapure, Indonézii, Papua-Novej Guinei, Austrálii a na Novom Zélande.

 

Experimenty so zvukmi a spolupráca s publikom premieňajú solo projekt Make Like a Tree na pomerne veľký improvizujúci súbor.

 

______

 

Malé hudobné “piatky” je séria augustových sólo koncertov na terase.  Štvrtkové hudobné večery pod holým nebom sa budú niesť v duchu autentickosti, neformálnosti a “pesničkárskeho” vystúpenia. Pri nepriaznivom počasí sa Malé hudobné piatky budú konať v bare.

 

Dátum a čas

15.08.2024
18:00
 

Miesto

Stanica Žilina - Záriečie
 

Typ podujatia

 

Zdielať

Scroll to Top