PETER ŠAVEL A KOL.: ALTALICIOUS

17 17 people viewed this event.

Pozývame vás na tanečnú udalosť s hviezdnym československým obsadením a hudbou berlínskeho DJa, ktorá otvárala novú kapitolu nášho partnerského kultúrneho centra v Prahe, Studio Alta. V septembri sa celý ansámbel vyberá na Slovensko a zastavia sa aj u nás.

 

Zastavia sa u nás v nedeľu, posledný deň prázdnin, štátny sviatok, prvý jesenný deň, predvečer začiatku školského roka… Zdá sa vám, že to nie je dôvod na tanec a oslavu? Tak práve preto príďte! Vychutnať si tanec a skvelú hudbu, možno si aj zatancovať, uletieť z reality a v rozumnom čase, no nabití novou energiou, môžete začať vítať jeseň a všetko čo prináša.

 

Tanečný zážitok bude oslavou tanca, slobody, rytmu, a tiež priateľstva a partnerstva so Studiom Alta.

 

„Začneme hudbou, všudypřítomným beatem a formováním energie. Vibrujeme prostorem. Můžeme prozářit celým prostorem. Můžeme být stříbrní, purpuroví, zlatozelení, třpytit se jako hvězdný prach. Nabíjíme svá srdce rytmem.“

 

Participujúce umelkyne a umelci: David Králík, Jaro Viňarský, Helena Arenbergerová, Jitka Čechová, Zdenka Brungot Sviteková, Tomáš Janypka, Johana Pocková, Sabina Bočková, Eva Priečková a Jana Maroušková.

 

Dátum a čas

01.09.2024
17:00
 

Miesto

Stanica Žilina - Záriečie
 

Typ podujatia

 

Zdielať

Scroll to Top